Dva tedna smo že doma iz morja, pa še nisem nič napisala. Nekako se kar ne morem spraviti zraven... k pisanju.
Pa kar nekaj stvari je novih...
Najprej bom slikice naložila v računalnik, potem bom pa počasi začela. In napisala vse za nazaj.
Kmalu!
sreda, 20. avgust 2008
petek, 1. avgust 2008
Gremo!!!
Spakirano imamo, hišico smo uredili (trava pokošena, stanovanje spucano v nulo...) in počasi krenemo na pot.
Moja letošnja teorija je takšna: jutri je sobota, 2. avgust - katastrofalen dan za pot na morje. Zato bomo poskusili letos tako: krenemo ob 23. uri zvečer. Če ne bo gužve (ker po moje vsi grejo bolj pozno ponoči ali zgodaj zjutraj), bomo pač malo v avtu zadremali, če bomo prehitro tam. Če pa bo gužva, pa bomo tako ali tako tam šele sredi dneva. Pa da vidimo...
Moja letošnja teorija je takšna: jutri je sobota, 2. avgust - katastrofalen dan za pot na morje. Zato bomo poskusili letos tako: krenemo ob 23. uri zvečer. Če ne bo gužve (ker po moje vsi grejo bolj pozno ponoči ali zgodaj zjutraj), bomo pač malo v avtu zadremali, če bomo prehitro tam. Če pa bo gužva, pa bomo tako ali tako tam šele sredi dneva. Pa da vidimo...
Naročite se na:
Objave (Atom)