




Seveda je bil Šejk takoj za stvar! Najprej hopla v bano, potem pa šuska v dnevno sobo. Nik je bil navdušen, jaz pa najprej tudi, nato pa vedno manj. Tepih je bil naenkrat poln malih ostrih belih dlak in moje celodnevno čiščenje stanovanja je bilo v trenutku izničeno.
Revež Šejk je sicer eno noč res prespal v stanovanju, da se je vsaj dodobra posušil od kopanja, drugi dan pa se je njegova kratka uživancija končala. Pa ne zaradi svinjarije v stanovanju (no, malo tudi zato), zmedel me je namreč njegov pogled. Ko je imel Šejk igranja z Nikom dovolj, Nik pa je še kar rinil v njega in ga vlačil.... ga je Šejk tako grdo pogledal, da me je kar zmrazilo.
In kot sem že rekla, Šejk je zelo nepredvidljiv pes, res ne upam tvegati, da bi ugriznil otroka, ker mu kaj ne bi pasalo. Poskusno bivanje v stanovanju propadlo!!!
Žal, Šejk, boš moral nadaljevati svoje življenje v pesjaku. Mi pa se bomo z veseljem s tabo igrali, ko bomo zunaj.
Predvsem o življenju našega malega Nika...