četrtek, 31. julij 2008

Pakiramo!!!

V soboto se končno začne naš dopust. Zaton pri Zadru.
Pravkar sem preverila vreme za naslednjih deset dni v Zadru. Sončno in 32 stopinj. Vse dni. Ne duha ne sluha o kakšnih oblakih.
Ju-hu-hu...
Vreme bo torej vredu, upam, da bo vredu tudi vse ostalo.

nedelja, 13. julij 2008

Članek v Večeru, 11.7.2008

No, naj se še malo pohvalim. So malo zapisali o meni v Večeru:

http://www.vecer.si/clanek2008071105342280