Letos Božiček pride k botrci in dediju. Nik se ga je veselil že ves teden. Dogovorili smo se za večerjo ob sedmih. Pred tem smo malo zadremuckali, ob pol sedmih se zbudimo in .....
ŠIT!!!! Nik ima vročino 38!
In tako je šel ati sam čakat Božička, midva z Nikom pa imava božični večer ob Daleronu in čajčku!
Super, kajne! In to spet med mojimi počitnicami, ko bi lahko zavila še za kakšen dan v toplice!
sreda, 24. december 2008
Ojoj, kako čas beži!
Sploh nisem utegnila nič zapisati. Pa ne, da se nam ni nič dogajalo, ful se je dogajalo. Zato pa ni bilo časa.
Naši tedni namreč minevajo tako:
ponedeljek, jaz ves dan v službi,
torek, Nikova športna šola, vmes je ravno dovolj časa za kosilo in pol urce igranja,
sreda, moja nova služba, vmes enako kot v torek, kosilo in igranje,
četrtek je isti kot torek,
petek je isti kot sreda,
in ostane še vikend, ki ga maksimalno izkoristimo!
Vmes pa smo praznovali še rojstne dneve, tako Mitjevega, ominega in mojega.
In je december tu (oziroma ga je že skoraj konec).
Naši tedni namreč minevajo tako:
ponedeljek, jaz ves dan v službi,
torek, Nikova športna šola, vmes je ravno dovolj časa za kosilo in pol urce igranja,
sreda, moja nova služba, vmes enako kot v torek, kosilo in igranje,
četrtek je isti kot torek,
petek je isti kot sreda,
in ostane še vikend, ki ga maksimalno izkoristimo!
Vmes pa smo praznovali še rojstne dneve, tako Mitjevega, ominega in mojega.
In je december tu (oziroma ga je že skoraj konec).
Naročite se na:
Objave (Atom)