četrtek, 31. julij 2008

Pakiramo!!!

V soboto se končno začne naš dopust. Zaton pri Zadru.
Pravkar sem preverila vreme za naslednjih deset dni v Zadru. Sončno in 32 stopinj. Vse dni. Ne duha ne sluha o kakšnih oblakih.
Ju-hu-hu...
Vreme bo torej vredu, upam, da bo vredu tudi vse ostalo.

Ni komentarjev: