nedelja, 7. oktober 2007

Jabolko ne pade daleč od drevesa

Da ta rek zagotovo drži, mi moj mali škrat potrjuje skoraj vsak dan. Naj najprej malo opišem sebe (preveč ne, ker vsega res ni treba vedeti). Sem človek, ki napad jeze težko skrijem pred drugimi ali se celo zadržim. Ko me prime, zmečem vse, kar mi pride pod roke, v steno....in sem čisto vredu. Napad in jeza mineta. Te stavke bi morala sicer pisati v pretekliku, ker tega že najmanj pet let nisem naredila! Da ne bo kdo mislil, da vsak dan kaj mečem po stanovanju.

In potem vidiš ti Nika! Če mu kaj ne gre od rok ali pa ga kaj razjezi..."bejžte" vsi proč, ker je isti kot mama (mislim, da ne rabim še enkrat pisati, kako letijo vse igrače v stene).
Verjetno bi morala takrat odreagirati...že kako pač... ampak kaj, ko gledam malo Jasno...
Lahko pa mi kdo svetuje, kaj narediti v takem primeru. Moje "tolažilno" mnenje je sicer, da je takšno obnašanje za tisto osebo čisto O.K., ker ne zadržuje jeze in skrbi v sebi, malo manj pa je seveda prijetno za okolico... Ampak prvo je zdravje, potem pa kultura, so nas učili včasih.
Skratka upam, da bo rek o jabolku veljal tudi na področju glasbe. Po slikah sodeč bi lahko tako rekli, ali ne?
No, tu sem bil še malo manjši...

Tu pa sem že pravi fant!

Ni komentarjev: