nedelja, 7. oktober 2007

Mogoče bom pa fotograf...

Ja, nikoli ne vemo!

Naslednji dve sliki si sicer ne zaslužita objave, kar se tiče modela...

Kar se tiče fotografa, pa zagotovo. To je namreč slikal Nik čisto sam! In me celo okrasil za lego kocko. Brez klobuka se pa je ne moremo slikati...

Ni komentarjev: