In je počitnic konec! Se pozna tudi po mojih objavah, ki jih kar naenkrat ni več.... vsaj ne pogosto.
Torej, tokratne počitnice so bile res čudovite. In ugotovila sem, da če se veliko dogaja, se tudi takšen kratek dopust zdi kot cela večnost. Zato, naj se nam čim več dogaja. Lepega seveda!
In je bilo tako fajn to počitniško čofotanje po raznih bazenčkih, da kar nadaljujem.
Nedelja zjutraj... Najprej obvezne risanke, zajtrk... potem pa šuska na Habakuk. Kako je lušno, ko je Nik že tako velik in samostojen fant, da komot greva kar sama. Mitja je bil namreč v nočni in je dopoldan seveda veselo spal. Pa sva šla. Sama.
Resda je vstopnina na Habakuku 19 evrov za štiri ure, ampak!!!
Ko sva prišla do bazena, mi je kar nasmeh prilezel na usta. Štirje ljudje v bazenu! Luksus! Kot da je bazen skoraj samo najin! In sva uživala...
No, drugače pa garam kot črnec... Približujejo se vse načrtovane dejavnosti mojih pevskih zborov:
-11. 3. 2008 - revija otroških pevskih zborov v OŠ Grajena,
-14. do 16. 3. 2008 - pevska šola v naravi za mladinski pevski zbor (organiziram in vodim sama, uf, naporno...) - CŠOD Škorpijon, Sv. Duh na Ostrem vrhu,
-27. 3. 2008 - revija mladinskih pevskih zborov na OŠ Markovci,
-3. 4. 2008 - državno tekmovanje otroških in mladinskih pevskih zborov v Zagorju ob Savi,
-???. maj - letni koncert vseh mojih treh pevskih zborov in bobnarskih skupin,
- 4. do 8. 6. 2008 - mednarodno tekmovanje pevskih zborov v Olomoucu na Češkem.
Poleg vsega tega pa seveda še redno delo, vsa butasta administracija, razredništvo, moji bobni, moj Nik in .......
sreda, 5. marec 2008
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar