Nekaj pa vseeno počnem...
Urejam namreč še en blog, ki bi rada koristila kot nekakšen učni pripomoček za moje učence...
V tem pa ne bo nič o meni in moji družinici, ampak...pokukaj...
http://jasnadrobne.wordpress.com/2008/03/
ponedeljek, 24. marec 2008
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
2 komentarja:
Bravo... zelo luštno in poučno
Bravo... zelo luštno in poučno
Objavite komentar