nedelja, 1. junij 2008

In smo zaslužili



Tako. Posneli smo CD in za nami je tudi koncert. Na CD-ju imamo 14 pesmi otroškega pevskega zbora in 17 pesmi mladinskega zbora. Poimenovali smo ga "KRILA GLASBE".
Koncert z istim naslovom smo imeli v dvorani Gimnazije Ptuj, ki je bila skoraj nabito polna (400 sedežev). Kar dve uri dolg program smo pripravili, nastopilo je okoli 130 otrok! Malo nas je basala neznosna vročina, ki je bila v dvorani, tako da je kar teklo iz nas. Glede na nemogoče razmere je koncert dobro uspel (čeprav bi mladinski zbor lahko kaj izvedel tudi bolje...)
Po koncertu naši "prodajalci" niso zmogli pisati računov za prodane CD-je, takšen naval je bil (ju-hu-hu)!
No, in še zbrana vsota z vstopnicami in prodanimi CD-ji: 2600 €!!! In že lahko brez skrbi potujemo na Češko. Donatorji so do tega dne prispevali 3500€, starši pa 2700€. Torej do potrebnih 9000€ potrubejemo še kakih 200€, kar pa ni več omembne vredno.
V sredo potujemo...

1 komentar:

Unknown pravi ...

Bravo!!!

Zdaj pa kar uživajte!!!