
Joooooj!
Jutri zjutraj odpotujemo. Za pet dni na Češko.
Z mladinskim pevskim zborom se bomo preizkusili še na mednarodnem nivoju. Udeležili se bomo namreč "36. International Choir Festival Olomouc 2008".
In me dajejo živčki. Pa tokrat ne toliko zaradi tekmovanja, kot zaradi tega, ker bom prvič, odkar sem mamica, tako dolgo od doma.
Držim pesti, da bo vse O.K., tako z nami na Češkem, kot z mojimi dragimi doma...
Poročam, ko pridem.
Jutri zjutraj odpotujemo. Za pet dni na Češko.
Z mladinskim pevskim zborom se bomo preizkusili še na mednarodnem nivoju. Udeležili se bomo namreč "36. International Choir Festival Olomouc 2008".
In me dajejo živčki. Pa tokrat ne toliko zaradi tekmovanja, kot zaradi tega, ker bom prvič, odkar sem mamica, tako dolgo od doma.
Držim pesti, da bo vse O.K., tako z nami na Češkem, kot z mojimi dragimi doma...
Poročam, ko pridem.
1 komentar:
Seveda bo vse OK. Ti se kar sprosti...
P.s. prava medijska zvezda si že... sem te videla v Večeru :)
Objavite komentar