torek, 7. oktober 2008

Športna šola



Nika smo vpisali v športno šolo Juhuhu. Baje je dobra ta šola.

In smo šli. Na prvo športno uro.

Deset minut smo bili starši v dvorani, potem pa so nam otroci pomahali in smo morali ven.

Na mojo srečo je zraven športne dvorane kafič, ki je od dvorane ločen samo z okni. In piješ kavico ter gledaš svojega škratka, kako telovadi.

Trije športni pedagogi so delali z otroci, dva moška in ena ženska. En boljši od drugega.... Otroke ne samo razgibajo, ampak tudi nasmejijo!

Skratka, super je bilo....

Ni komentarjev: