
Nika smo vpisali v športno šolo Juhuhu. Baje je dobra ta šola.
In smo šli. Na prvo športno uro.
Deset minut smo bili starši v dvorani, potem pa so nam otroci pomahali in smo morali ven.
Na mojo srečo je zraven športne dvorane kafič, ki je od dvorane ločen samo z okni. In piješ kavico ter gledaš svojega škratka, kako telovadi.
Trije športni pedagogi so delali z otroci, dva moška in ena ženska. En boljši od drugega.... Otroke ne samo razgibajo, ampak tudi nasmejijo!
Skratka, super je bilo....

Ni komentarjev:
Objavite komentar