Sploh nisem utegnila nič zapisati. Pa ne, da se nam ni nič dogajalo, ful se je dogajalo. Zato pa ni bilo časa.
Naši tedni namreč minevajo tako:
ponedeljek, jaz ves dan v službi,
torek, Nikova športna šola, vmes je ravno dovolj časa za kosilo in pol urce igranja,
sreda, moja nova služba, vmes enako kot v torek, kosilo in igranje,
četrtek je isti kot torek,
petek je isti kot sreda,
in ostane še vikend, ki ga maksimalno izkoristimo!
Vmes pa smo praznovali še rojstne dneve, tako Mitjevega, ominega in mojega.
In je december tu (oziroma ga je že skoraj konec).
sreda, 24. december 2008
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar