sreda, 24. december 2008

Božični večer

Letos Božiček pride k botrci in dediju. Nik se ga je veselil že ves teden. Dogovorili smo se za večerjo ob sedmih. Pred tem smo malo zadremuckali, ob pol sedmih se zbudimo in .....
ŠIT!!!! Nik ima vročino 38!
In tako je šel ati sam čakat Božička, midva z Nikom pa imava božični večer ob Daleronu in čajčku!
Super, kajne! In to spet med mojimi počitnicami, ko bi lahko zavila še za kakšen dan v toplice!

Ni komentarjev: