Zdaj pa si res upam reči, da je bila to najlažja bolezen, kar smo jih dali skozi. Meni se zdi še običajen prehlad hujši. Verjetno smo tudi imeli malo sreče, da je šlo vse tako super mimo, hvala Bogu!
Je pa res, da odpornost otroku po kozah res zelo pade in že prvi teden v vrtcu je fasal prehlad, ki se še vedno vleče.
Ni komentarjev:
Objavite komentar