ponedeljek, 31. december 2007

Adijo, koze!!!


No, tako smo izgledali z kozami... Tista "opasna" na ritki je še pustila malo brazgotinico, ostalih pa ni več, odpadle so tudi zadnje krastice iz glave, ki so bile najbolj vztrajne.
Zdaj pa si res upam reči, da je bila to najlažja bolezen, kar smo jih dali skozi. Meni se zdi še običajen prehlad hujši. Verjetno smo tudi imeli malo sreče, da je šlo vse tako super mimo, hvala Bogu!
Je pa res, da odpornost otroku po kozah res zelo pade in že prvi teden v vrtcu je fasal prehlad, ki se še vedno vleče.

Ni komentarjev: