ponedeljek, 31. december 2007

Tinka II.

Neke krasne nedelje sva z Nikom brskala po internetu, oziroma po "Bolhi". Iskala sva, če bi slučajno našla kakšno lepo mucico. In glej, glej, najdeva isti oglas, preko katerega sva kupila Tinko. Torej imajo spet mladičke. Ostala je še samo ena samička, Tinkina sestrica.
In jaz ne bi bila jaz, če ne bi pri priči sedla v avto, šuska v Šentjur pri Celju, in šuska nazaj domov z novo muco.
Ker je nova muca skoraj do potankosti enaka prejšnji, Nik niti slučajno ni hotel slišati, da bi bilo muci ime kakorkoli drugače kot spet Tinka.
In tako imamo spet Tinko...

Ni komentarjev: