ponedeljek, 24. marec 2008

Nov blog

Nekaj pa vseeno počnem...

Urejam namreč še en blog, ki bi rada koristila kot nekakšen učni pripomoček za moje učence...

V tem pa ne bo nič o meni in moji družinici, ampak...pokukaj...

http://jasnadrobne.wordpress.com/2008/03/

2 komentarja:

Unknown pravi ...

Bravo... zelo luštno in poučno

N in N pravi ...

Bravo... zelo luštno in poučno