In je mimo. Tudi najhujše!
Bilo je prekrasno, res lepa izkušnja tako zame, kot za moje pevke in pevce.
Biti del 5000 in nekaj pevcev, kolikor jih je v petih dnevih prepevalo v Olomoucu, biti eden izmed 160 pevskih zborov, ki so se udeležili mednarodnega tekmovanja "Festival of songs" ...
Najlepše pa je..... dobiti 95 točk (od 100 možnih) in s tem prejeti ZLATO MEDALJO na mednarodnem nivoju!!!
Po številu točk smo v konkurenci 18 mladinskih pevskih zborov v naši kategoriji zasedli 2. mesto!!! Prehitel nas je le zbor iz Litve.
Svaka nam čast!
1 komentar:
BRAVO!!! Čestitke. Res ste pridni...
Objavite komentar