torek, 10. junij 2008

ZLATA MEDALJA JE DOMA!!!

In je mimo. Tudi najhujše!

Bilo je prekrasno, res lepa izkušnja tako zame, kot za moje pevke in pevce.

Biti del 5000 in nekaj pevcev, kolikor jih je v petih dnevih prepevalo v Olomoucu, biti eden izmed 160 pevskih zborov, ki so se udeležili mednarodnega tekmovanja "Festival of songs" ...

Najlepše pa je..... dobiti 95 točk (od 100 možnih) in s tem prejeti ZLATO MEDALJO na mednarodnem nivoju!!!

Po številu točk smo v konkurenci 18 mladinskih pevskih zborov v naši kategoriji zasedli 2. mesto!!! Prehitel nas je le zbor iz Litve.

Svaka nam čast!

1 komentar:

N in N pravi ...

BRAVO!!! Čestitke. Res ste pridni...