petek, 15. februar 2008

Nodi na obisku

In je tudi Nika obiskal težko pričakovani Nodi. Saj ne, da doma ne bi imeli že kakšnega Nodija! Ampak tale iz vrtca je pač prav poseben Nodi. Takšen, ki vsak vikend obišče enega izmed otrok, potem pa napiše dnevnik, kaj vse je doživel tam. In to potem vsak ponedeljek vzgojiteljici prebereta. Ja, pa še sami otroci so ga šli kupit v Merkator. Torej je res prav poseben Nodi.

No, pa me je skoraj kap. Najprej ga je Nik v petek kar pozabil na hodniku in ga ni niti pogledal. Potem sem ga reveža prinesla v stanovanje, pa je spet celo soboto sameval. Me je že skrbelo, kaj bom napisala v dnevnik!!!
Res je bilo vse skupaj med pustnim vikendom, pa mogoče ni bilo toliko časa, ampak vseeno...
No, še "sreča", da sva se z Nikom v soboto zvečer v postelji nekaj skregala in je planil v jok in stekel po Nodija, ki je moral potem spati z njim in bil njegov najboljši prijatelj - vsaj pet minut, ker potem sem bila spet jaz vredu...
In sem tako tudi napisala v dnevnik...
"V petek sem šel iz vrtca domov skupaj z prijateljem Nikom. Ampak reveža me je Nik kar pozabil na hodniku, kjer me je ves popoldan zeblo. Še sreča, da me je zvečer našla Nikova mamica in me nesla v toplo stanovanje......."

Ni komentarjev: