sreda, 15. april 2009

Mamice, dobrodošle! Radi vas imamo....


....je pisalo na steni, ko so nas naši škratki povabili v v vrtec!
Bilo je za materinski dan, zato smo atije pustili doma. Ob tem napisu so bile na steni prilepljene slike naših malih nadobudnežev, ki so tudi povedali, zakaj nas imajo radi.
Da crkneš od smeha... No, zakaj ima moj otrok rad mene, si lahko preberemo na spodnji sliki...
Pa če je kdo pozabil, kako zgledam, je zraven moj portret! (...mogoče me je sonce opeklo, da sem tako roza...)
Drugače pa smo mamice fajn še zato, ker jim kuhamo "šmorn", ker jim kupujemo Gormite, jim damo tudi ponoči za jest....
Po nastopu....
....pa so nas obdarili še z rožicami, ki so jih sami posadili!
Sladko....

Ni komentarjev: