V Monaco smo prispeli ob 10. uri dopoldan, 1. aprila. Sledila je ena ura vožnje sem in tja po Monte Carlu, da smo končno našli, kar smo iskali:
Oceanografski muzej in palačo (za ostalo namreč ni bilo časa).
Občudovali smo dvajsetmetersko okostje kita...
...in druge prečudovite ribice!
Si v sanjah predstavljali, kako mora biti, če si lastnik enega od teh stanovanj...
Uživali v čudovitih razgledih...
In si ogledali rezidenco Grimaldijevih.
Ob 13.3o nas je pot odpeljala dalje proti našemu cilju, majhnemu mestecu Saint Maximin.
Tja smo prispeli ob dogovorjeni 15. uri.
Ni komentarjev:
Objavite komentar