sreda, 15. april 2009

Maribor - Monte Carlo - Saint Maximin

Odhod avtobusa je bil 31.3. 2009 ob 22. uri. Sledila je vožnja čez Slovenijo, Italijo, proti Monte Carlu. Še sreča, da smo se vozili ponoči in večino poti prespali (če se temu sploh lahko tako reče).


V Monaco smo prispeli ob 10. uri dopoldan, 1. aprila. Sledila je ena ura vožnje sem in tja po Monte Carlu, da smo končno našli, kar smo iskali:

Oceanografski muzej in palačo (za ostalo namreč ni bilo časa).

Občudovali smo dvajsetmetersko okostje kita...

...morske pse...

...in druge prečudovite ribice!

Si v sanjah predstavljali, kako mora biti, če si lastnik enega od teh stanovanj...


Uživali v čudovitih razgledih...

In si ogledali rezidenco Grimaldijevih.

Ob 13.3o nas je pot odpeljala dalje proti našemu cilju, majhnemu mestecu Saint Maximin.

Tja smo prispeli ob dogovorjeni 15. uri.

Ni komentarjev: