torek, 14. april 2009

Nova kuhinja

Pa ne moja, na žalost.

V času recesije si lahko novo kuhinjo privošči samo Nik. Pa še to omenjam samo zato, ker je to prva stvar, ki si jo je naš otrok kupil čisto sam. Prihranil je nekaj denarja in odšla sva v Pikapolonico. Tam je imel glede izbire igrač popolnoma proste roke - in odločil se je za novo kuhinjo. Kljub temu, da eno že ima. Ampak ta je veliko boljša, celo voda teče iz pipe!

In spet kuhava skupaj - jaz zares, on za hec...

Ni komentarjev: