Med zimskimi počitnicami (mater, sem hitra) smo po dolgem času spet dopustovali v Radencih. In smo si napolnili baterije, ki bodo morale držati kar precej časa!!!
Kajti marec in april sta letos nenormalno naporna...
Prtljage smo imeli za tri družine - en kovček so zasedle samo igrače....Tako je pač, kadar dopustujejo otroci.
Ja, fajn je b'lo...
Ni komentarjev:
Objavite komentar