četrtek, 1. november 2007

Adijo, Tinka in srečno!

Zadnjič sem pisala, da naše Tinke ni več. Pa je prišla nazaj. In bila spet naša zlata muca! Danes pa je točno en teden, ko je ni več. Vse smo preiskali, celo okolico, če bi jo slušajno povozil avto. Pa nič. Tinke ni nikjer. Zato mislim, da pa jo je zdaj res nekdo ukradel. Vsem je padla v oči, ker je bila tako lepa. In očitno je nekomu padla malo preveč v oči!
Vso srečo, naša draga Tinka! Naj ti bo pri novih lastnikih vsaj tako lepo, kot ti je bilo pri nas... ali pa še malo bolj!
Mi smo pa ful žalostni!

Ni komentarjev: