nedelja, 25. november 2007

Spet izobraževanje

Spet izobraževanje in spet z užitkom. V petek in soboto smo v Rogaški Slatini imeli seminar Zborovska šola. Tokrat je bila predavateljica Karmina Šilec in seveda je bilo ZAKON!!!
Kdor zna, pač zna.
Doma se torej ni dogajalo nič pametnega, ker sem bila ves teden veliko odsotna, bom pa zdaj toliko bolj pametna, ko sem toliko znanja dobila, ha,ha,ha....

Aja, NIku se seveda je dogajalo, tudi brez mene. V četrtek so imeli v vrtcu slikanje za koledarje, v petek pa so šli z avtobusi v lutkovno gledališče!
Kaj so gledali? Nimam pojma. Je bil enkrat ati zadolžen za vse, kar se otroka tiče...

Ni komentarjev: