
Malo sem šlampasta ali pa čas ni moj gospodar... bi lahko rekli temu.
Dva meseca prepozno namreč pišem novico, ki bi zaslužila biti zapisana že 20. septembra 2007.
Takrat se je namreč rodil naš novi družinski član Tim. Srečna mamica je postala Mitjeva sestra Mojca, srečen očka pa njen Dejan...
No, pa naj v opravičilo napišem, da prej nisem imela nobene Timove slikice...
Zdaj pa jih imam, evo!

Ni komentarjev:
Objavite komentar