November je očitno mesec, ko je v naši družini veliko praznovanja. Najprej je praznoval Mitja, žal pa se jaz nisem mogla udeležiti družinskega kosila, ker sem s trebušno gripo (ali kaj je to pač bilo), ležala doma.
Na sliki je moj Nikec s svojo prababico (omo Pavlo) in pradedkom (dedijem Dančijem).
Tu pa z botrco...
No, potem je praznovala oma, ampak to smo že opisali.
To soboto pa smo imeli kar dva rojstna dneva. Najprej smo šli na kosilo, ker je praznoval stric Gogi (Mitjev brat), nato pa še k sosedu Davidu, ki je upihnil že četrto svečko. Tam je bilo seveda Niku najbolj zanimivo, saj je bilo kar nekaj otrok. Ful so uživali. Nik še danes cel dan govori: "Mami, titi fantki so fajni! Fajn je b'lo pri Davidu!"
Ni komentarjev:
Objavite komentar