sreda, 2. januar 2008

10,9,8,7,6,5,4,3,2,1 - Srečno 2008


In smo ga dočakali, novo leto namreč. Uf!
Kako smo se imeli? Nič posebnega, ker meni ta dan ni nič posebnega. Vedno mi je šlo na živce, ker bi na ta dan morala biti največja čaga... ker bi moralo biti vse oh in ah...če pa je bilo milijonkrat v letu boljše! Pa neko rihtanje, pa zapravljanje denarja za cotike, kdo bo čim lepši.... Bek!
In odkar imamo Nika, praznujemo tako, kot je meni všeč - doma! No, letos smo šli najprej malo še k mojemu bratrancu, tam smo nekaj pojedli in popili, malo poklepetali, ob enajstih zvečer pa smo se odpeljali domov. Tako sem Nika do polnoči še nahranila, potem pa smo si zunaj ogledali še vse ognjemete (ki se ful lepo vidijo iz vseh strani), nato smo še nekaj raket sami spustili, si seveda voščili...in odšli spat...
Moram pa reči, da ni lepšega občutka, ko ti otrok prvič v življenju reče: "Secno nojo leto, mama!"
Srce se mi je trgalo...
Secno nojo leto, Nikec ...rada te imam...

Ni komentarjev: