sreda, 2. januar 2008

Kakšen je decemberski Božičkov "izkupiček"


No, ko smo naredili črto pod mesec decenber in pregledali , kaj vse nam je prinesel Božiček na različnih koncih... me je skoraj kap!
Mislim, da celo leto ne bomo kupovali igrač, ker bi potrebovali še malo dopusta, da bi se z vsem res naigrali. No, pa poglejmo.
Najprej je Nika obiskal Božiček v atijevi službi in prinesel veliko čokolado (za mamico, ker Nik čokolade ne je) in bon za 50 evrov za trgovino Aladin (tudi za mamico, ker tam tako ni drugega, kot oblačila, ta pa Niku tako nič ne pomenijo...).
Potem je prišel Božiček v vrtec in prinesel barvice, pobarvanko, domine in čokolado, še isti dan popoldan pa je prišel v mamino službo. Tam so dogajanje popestrili še otroci, ki so zapeli tri pesmice in odigrali dramsko igrico. V paketu pa so bili dodatki za Tomažkovo železnico - štiri postaje za vlake, in pristanišče z ladjo in žerjavom Cranky-jem ter en vlakec...
No, doma je prinesel avtocesto, igrico Avtomobilčki (za televizijo), puzzle, puli, jopico, zokne in risanko.
Pri dediju in botrci je Božiček pustil računalnik Mali vedi, gusarsko ladjo (Abrick kocke) in avto jeep (no, tu sta bila zraven še teta Mojca in stric Gogi).
Potem je pustil darilo še pri babico in Frenku - trenerko in traktor. Pa še pri teti Eki je bil, tam nas je čakal bager na daljinsko vodenje, pri Alešu in Andreji pa avto (neki opasno vojaški) za Ninja želve.
No, Nik je ugotovil, da je bil celo leto res zelo priden, ko je dobil pa tooolikooooo daril...
Meni pa to že ni več najbolj všeč...tisti čar Božiča kar malo zbledi...ali ne?

Ni komentarjev: