Tako smo včeraj imeli prvo rundo - dve uri za otroke in dve uri za učitelje. Otrok je bilo osem, učiteljev pa kar štirinajst! Jaz pa sem veselo bobnala vse štiri ure. Svetovno !

Delavnice spet vodi Damir Mazrek (na sliki na sredini). Še dvakrat imamo naslednji teden, potem bomo res že nekaj znali, saj smo že včeraj po prvih dveh urah kar dobro igrali: z otroci ritem "garankedon", z odraslimi pa ritem "djole". Oboji pa so bili zelo navdušeni, se mi zdi.
Jaz pa že kupujem nove bobne, da izpopolnim svojo zbirko....
Ni komentarjev:
Objavite komentar