Prvi počitniški načrt je že realiziran. Soboto smo preživeli v džungli, opa, v Džungli. Odpeljali smo se torej v City park v Celje, kjer se je Nik ves dopoldan zabaval v Džungli - nenormalno dobri igralnici, mamica je tekala po trgovinah, oma je pila kavico...Potem smo si naročili še pizze, se najedli in počasi odpeketali proti Mariboru. Še postojanka Tepanje, dve kremšniti in je bil dan skoraj pri koncu.
Zdaj pa že iščem telefonsko številko term Radenci, da rezerviram kakšno sobico za dan ali dva...
2 komentarja:
Ma nemoj :) A si še dobila kakšno prosto sobo?
V četrtek in šetek imam tudi jaz dopust... Se lahko kaj vidimo.. če ne boste ravno čofotali.
Jap, smo dobili sobo fraj! In smo že doma. Jaz in Nik bi sicer še ostala, Mitja pa jutri že dela.
Ja, seveda se lahko vidimo - z veseljem! Vendar bolj v dopoldanskem času, ker imam od četrtka dalje vsak dan bobnarske delavnice...
Se slišimo...ne bomo več čofotali...
Objavite komentar