Ojoj, lanski december pa je bil res naporen. V tem šolskem letu vodim tri pevske zbore in seveda je treba z vsemi kje nastopiti in predstaviti naše delo. Pa teh nastopov kar ni hotelo biti konec. December je pravi mesec za takšne stvari! Z mariborskim zborom smo nastopali vsak teden, zadevo pa zaključili 16. decembra v Unionski dvorani, kjer smo praznovali petnajsto obletnico delovanja pevske šole CS.
Za tem me je čakal še veliki koncert na Ptuju, kjer sem praznovala jaz, in sicer deseto obletnico delovanja pevskih zborov OŠ Mladika pod mojim vodstvom.
December se je tako zaključil s kar nekaj intervjuji, prispevki v časopisih, po radiu in na TV.
In pa z dvema prekrasnima šopkoma rož!
Ni komentarjev:
Objavite komentar