Letos pa smo sneg videli malo večkrat, kot lani. Me veseli! Ker najraje na svetu delam snežene može. Še dobro, da imam otroka, da si sosedovi ne mislijo, da se mi je že čisto zmešalo!
nedelja, 22. februar 2009
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar