nedelja, 22. februar 2009

Zima, zima bela


Letos pa smo sneg videli malo večkrat, kot lani. Me veseli! Ker najraje na svetu delam snežene može. Še dobro, da imam otroka, da si sosedovi ne mislijo, da se mi je že čisto zmešalo!

Ni komentarjev: