nedelja, 22. februar 2009

Wii



Božiček nas je pa razveselil z Wii-jem. Ubogi Božiček (beri jaz, op.p.) je preiskal ves Maribor in Ptuj, da bi našel vse, kar so si doma zaželeli (beri - kar sem si jaz zaželela, ker ostali člani družine sploh niso vedeli, da Wii obstaja). No, vsega Božiček ni našel.

Je pa našel prejšnji teden. Končno!

Tako imamo sedaj doma vse, kar sem želela: Wii konzolo s športnimi igrami, Mariota z volanom in Wii Fit!

Včasih sicer pomislim, kako žalostno, da se bo Nik naučil ighrati tenis v stanovanju pred TV-jem, in da jaz letos smučam doma namesto na Pohorju...

Je pa vseeno fajn. Ampak prisežem pa, da ga poleti niti povohali ne bomo!

Ni komentarjev: