skip to main
|
skip to sidebar
nedelja, 22. februar 2009
Nik piše
In je prišel tudi ta trenutek. Ko je Nika zanimalo, kako se napiše njegovo ime. Pokazala sem mu... in je poskusil.
Bravo, Nik!
Kako lepo je biti mama!
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Novejša objava
Starejša objava
Domov
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Mamica pripoveduje
Predvsem o življenju našega malega Nika...
Arhiv spletnega dnevnika
▼
2009
(20)
►
april
(10)
▼
februar
(10)
Na obisku pri Metki
Moj ponos
Mali fotograf
Koristni albumi
Zima, zima bela
Wii
Decembrski koncerti
Nik piše
Rojstni dnevi
Evo mene !
►
2008
(65)
►
december
(2)
►
oktober
(2)
►
september
(15)
►
avgust
(2)
►
julij
(2)
►
junij
(8)
►
maj
(2)
►
april
(14)
►
marec
(2)
►
februar
(9)
►
januar
(7)
►
2007
(65)
►
december
(6)
►
november
(9)
►
oktober
(4)
►
september
(17)
►
julij
(29)
O meni
Jasna
mamica, ki se veseli vsakega prostega trenutka, da ga preživi s svojim sinkom
Ogled mojega celotnega profila
Ni komentarjev:
Objavite komentar