nedelja, 22. februar 2009

Nik piše

In je prišel tudi ta trenutek. Ko je Nika zanimalo, kako se napiše njegovo ime. Pokazala sem mu... in je poskusil.

Bravo, Nik!

Kako lepo je biti mama!

Ni komentarjev: