Pa naj kdo reče, da ni prekrasna. Vsako leto mi tako cveti. Zanima koga recept?
Vsaj milijonkrat jo pozabim zaliti...
He he... pri meni je isto... vedno pozabim zalit in so ful lepe :)
Objavite komentar
Predvsem o življenju našega malega Nika...
1 komentar:
He he... pri meni je isto... vedno pozabim zalit in so ful lepe :)
Objavite komentar