nedelja, 22. februar 2009

Mali fotograf

Bog ne daj, da je fotoaparat kje na dosegu roke - Nikove namreč. Kar naenkrat bo na njem vsaj dvajset slik več, kot jih je bilo nazadnje. Enako je tudi z mobiteli. Sreča, da imam novega, pa ga še ni pogruntal. Na teh slikah se potem znajdejo vse njegove igrače, vse omare, mize, stoli, ponavadi same bedarije, ki jih potem pol ure brišem.

Včasih se mu pa kaj tudi prav posreči, na primer tale, ki je meni osebno res lepa slik'ca:

Ni komentarjev: