Kar tri rojstne dneve sem prešpricala v tem času (kar se pisanja tiče...). Praznovali smo jih -seveda.
2. novembra je praznoval svoj že 35. rojstni dan Mitja. Sva mu z Nikom pripravila presenečenje - torto.
9. novembra je že 76. svečko pihila moja mama.
In 14. decembra sem bila na vrsti jaz. Pa ne bom povedala, koliko svečk sem pihala, ker me kar malo stisne pri srcu. No, ja...pa saj 36 še ni tako dosti, ne? Ups! Zdaj pa sem se izdala!
No, praznovali smo malo doma, malo pa na kmečkih turizmih.
Ni komentarjev:
Objavite komentar