nedelja, 22. februar 2009

Moj ponos

Čisto na kratko:
ne skriva se v meni samo glasbeni talent, mogoče bi lahko bila tudi cvetličarka:


Pa naj kdo reče, da ni prekrasna. Vsako leto mi tako cveti. Zanima koga recept?

Vsaj milijonkrat jo pozabim zaliti...

1 komentar:

N in N pravi ...

He he... pri meni je isto... vedno pozabim zalit in so ful lepe :)