petek, 25. april 2008

Gostovanje francoskega zbora

V ponedeljek, 21. 4. 2008 smo na šoli gostili francoski mladinski pevski zbor A tre voci, ki prihaja iz Colombesa, predmestja Pariza. Zbor je sicer v gosteh pri Carmini Slovenici, ker pa smo skupaj sodelovali na festivalu Attacca, smo jih povabili v goste tudi na našo šolo.
Skupaj z mojim mladinskim zborom smo izvedli koncert za naše učence. Francoski zbor je zapel osem pesmi, mi pa tri, nato smo zapeli še dve skupni pesmi.
Francoska dirigentka je bila navdušena nad našim petjem. Ampak res navdušena!
Takoj nam je ponudila gostovanje v Budimpešti...
Skratka, zelo krasen dan!
Se mi zdi, kot da sedaj dobivam plačilo za ves moj desetletni trud!

Ni komentarjev: