
V ponedeljek naju je zjutraj poklicala Nikova bivša varuška, naša "teta Zdenka". Če gre Nik z njo in njenima vnukoma Tinotom in Nalo peš do Merkatorja, da si bo izbral darilo. Itak, da ni bilo treba dvakrat reči. Pa ne zaradi darila, ampak zaradi Tinota. Tino je namreč Niku ful prirasel k srcu, ko je bil vsak dan pri Zdenki. In še danes velja za njegovega najboljšega prijatelja.
In so šli, četica mala.
Domov pa je prinesel, kaj drugega, kot pa formule s tovornjakom in prikolico, za prevažanje formul...
Ni komentarjev:
Objavite komentar