In če si star štiri leta, moraš pač rojstni dan praznovati štiri-krat! No, vsaj pri nas je letos tako naneslo.
Prvo praznovanje je bilo v vrtcu, zadnji petek pred počitnicami. Najprej sva z Nikom izdelala plakat, kakor je v našem vrtcu navada:
V vrtec smo poleg plakata prinesli še torto, sok, krožnike, kozarce in piščalke za vse otroke.
Slavljenec dobi v vrtcu posebno krono, ki jo ima večino dneva na glavi.
Če je imel Nik ves teden spet malo krize z odhodi v vrtec, pa je ta dan bilo res super. Nik je še ves popoldan spraševal, če lahko gre še malo v vrtec.
Poleg krone je Nik prinesel domov tudi darilo:
blazinico kužka, da bo lažje spančkal...
Ni komentarjev:
Objavite komentar