Goste smo imeli "naročene" ob treh. In veste kdaj se je vlilo?
Ob tri in pet minut! Na srečo smo imeli pripravljeno streho, tako da smo vsaj kolikor toliko v miru pojedli... Kar hitro se je zlilo, potem pa je bilo super!
Otroci so se zabavali po svoje, odrasli po svoje, in že je bila na vrsti TORTA!!! Ker je letos pri Niku "leto formule" (risanka Rori je naredila svoje), so seveda tudi na torti morale biti formule:
Nik je moral torto takoj poskusiti!
Izgleda, kot da ne more dočakati svojega kosa, v resnici pa je tako, da naš Nik sploh ne je torte (samo malo smetane poliže in to je to). Zato pa mamica poje dva kosa, ha-ha... (ampak samo, če je torta iz Pohorske kavarne)....
Do mraka so se otroci zabavali zunaj, potem pa smo odšli še malo noter, ob devetih pa se je za najmlajše člane praznovanje končalo (odrasli pa so nadaljevali še dalje v mrzlo noč...)
Konec praznovanja smo obeležili še s spuščanjem raket....
Nikec moj dragi, radi te imamo!
Ni komentarjev:
Objavite komentar