V nedeljo smo praznovali že tretjič (ampak še ne zadnjič).
Tokrat je bilo na vrsti praznovanje z babico in Frenkom, ki se prejšnji dan praznovanja nista mogla udeležiti. In spet torta in spet darila... In ves dan lepo vreme!
Po dolgem času spet en dan, ki smo ga skoraj celega preživeli na svežem zraku...
Kako sem srečna, ko so takšni lepi dnevi, ko se kosilo spet lahko je zunaj!
Ni komentarjev:
Objavite komentar