Meni dopust očitno škodi. Ker imam preveč časa, ga sploh ne znam izkoristiti. Vedno mislim, saj bom jutri, potem pa vse prelagam iz dneva v dan... Na primer pisanje bloga.
No, ko pa se začne služba, si vzamem čas tudi za to....
In sedaj bom pisala kot butec vse za nazaj!
petek, 5. september 2008
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar