torek, 30. september 2008

Spet novi družinski član




















31. avgusta 2008 se je mojemu nečaku Alešu, njegovi Andreji in njuni triletni Tisi pridružila še Lina.
Končno smo jih obiskali na domu, da smo pocartali malo miško.
Joj, kako so dojenčki zlati!
Sploh Lina. Najbolj priden in zadovoljen dojenček...

Ni komentarjev: