petek, 5. september 2008

Morje 2008 - apartma in naselje


No, ko smo končno prišli k sebi, se naspali in najedli, je bil čas, da si malo ogledamo, kje sploh smo.
Naj povem, da lepšega morja še nismo imeli.

Apartmaji - zakon!!! Zgrajeni lani, klima - tista, ki ti ne piha v glavo, ampak kroži nekje zgoraj. Čistilka vsak dan odnese smeti in po potrebi zamenja brisače. V kuhinji mikrovalovna in aparat za kavo, v kopalnici fen... Televizija LCD, vse lepo in novo in KRASNO!!!

Naselje: lepšega okolja še nisem videla. Povsod - po celem naselju prekrasni nasadi, zelišča, oleandri, oljke in milijon grmičkov in rastlin, ki jih ne poznam, vse urejeno v nulo. Vsak drugi dan milijon ljudi vse to zalije, vsak drugi dan vse to oplejejo! Noro! Pred vsakim apartmajem vrtiček!


Drugače pa lahko rečem, da je to naselje raj za otroke.
Plaža je mivka, na plaži ogromno tušev, ob plaži ogromen bazenski kompleks z velikim otroškim bazenom in velikim bazenom za odrasle. Ob bazenih v senčici otroška igrala in klimatizirana zaprta igralnica. Na poti iz plaže ali bazenov proti apartmaju je še lunapark, renta mini cars, in ogromno igral vsepovsod po naselju.

No, ko smo pogledali prvič ven na teraso našega apartmaja, sem bila pa tako ali tako najbolj srečna. Pred apartmajem smo imeli namreč milijon gugalnic, toboganov, hišic... Skratka skoraj čisto naš igralni park. Tako da sva midva lahko "kofetkala" na terasi, Nik pa se je igral...

Ni komentarjev: