No, letos smo pa štartali.....
Dva dni v vrtcu, pa je prišla teta angina. Potem smo bili en teden doma, v sredo pa spet v vrtec in v službo.
Pa ne za dolgo. V petek zvečer sva pojedla zadnjo dozo antibiotikov, v soboto ponoči pa je mali pikec v svoji postelji jokcal....Čisto potiho.
Sem mislila, da kaj sanja in sem ga čisto tiho poklicala. Pa ni sanjal.
Prišel je k meni in ...grooooooza.... spet čisto vroč. 38.2
Smo bili v nedeljo pri dežurnem, baje je samo viroza. In smo spet doma. Tokrat je v bolniški Mitja.
Zdaj pa mora biti tega konec!
Bo doma ves teden, da se res dobro pozdravi, šopamo ga z multivitaminskim sirupom, pa s kapljicami za povečanje odpornosti...
V ponedeljek pa štartamo čisto zares!
torek, 16. september 2008
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar