torek, 30. september 2008

Mi pa smo ustvarjalni

No, Nikec je zdaj že celo drugi teden v vrtcu in....ZDRAV!!! In naše vsaj med tednom bolj redke skupne popoldneve preživljamo zadnje čase bolj ustvarjalno.

Trenutno smo ustvarjalnost usmerili v izdelovanje papirnatih obraznih mask. Pa poglejte:

Ni komentarjev: