torek, 30. september 2008

Stari prijatelj


Joj, kako ti lahko nekatere stvari polepšajo ne samo dan, ampaj kar življenje!


Videla se nisva točno pet let, pogovarjala pa kar krepko več časa.


No, zdaj pa je prišel na obisk- moj stari prijatelj Bojan. In sva klepetala celo popoldne.


Upam si reči, da je Bojan eden najinteligentnejših in najbolj razgledanih prijateljev, kar jih poznam in takšni pogovori ti res veliko dajo! Imava tudi skupno točko glasbo, tako da je tudi s tega stališča pogovor z njim zelo zanimiv.


Skratka, da ne bom dolgovezila, še več takšnih popoldnevov!


In potem si kar žalosten, zakaj se vsake toliko časa kakšen takšen prijatelj kar izgubi iz tvojega življenja....

Ni komentarjev: